Anahtarı nasıl alacağız?

1- Daireleriniz hangi bölgede?
Dairelerimiz Ted Üniversitesi yanında Kızılay Meydan’dan Kolej metro istikametine giden cadde (ZİYA GÖKALP) üzerindedir. Hemen yanında Kolej metrosu yer alır. Navigasyona Ted Üniversitesi yazabilirsiniz.

2- Dairelerinizin yeni mi, banyoları nasıl?
Dairelerimizin mülkleri kendimize ait olduğu için masraf yapmaktan kaçınmıyor ve sizlere tamamen yeni banyo ve mutfak sunabiliyoruz.

3- Daireler farklı / kötü amaçlı kullanılıyor mu?
Daireleri asla kendini pazarlayan insanlara, uygunsuz tavır halinde ki kişilere, konuşmayı bilmeyenlere vermiyoruz. Bu sizin güveliğinizi maksimum düzeye çıkartır. Kısacası basit bir face control yapıyoruz.

4- Dairelerde konaklama süresi 24 saat midir?
Çok karşılaştığımız bir konu konaklama süresi 24 saat değildir, gün içinde yada gece kaçta girilirse girilsin, çıkış saati ertesi gün 11.00 dır. Ekstra süre istenirse konuşulabilir, duruma göre ücret dahilinde ya da ücretsiz uzatılabilir.

5- 50 liraya konaklayabilir miyim?
Bir dairenin aylık kirası minimum 1200 lira civarıdır, elektrik-su-gaz-internet vs gibi giderler, üzerine reklam giderleri konunca bir dairenin min. günlük masrafı 70 TL dir. Bu durumda 50 liraya daireye tutabileceğinizi düşünmeniz mantıksız olacaktır. Ya da farklı bir durum söz konusudur.

6- O kadar para vereceğime otele giderim?
15-20 m2 bir otel odasına verilecek para 120 m2 bir eve verilecek paradan daha az olmalıdır ki biz otel odalarından daha düşük ücret talep etmekteyiz çoğu zaman. Bir de hangi otele gittiğin önemli. Ankara’da 1500 lira gecelik otel odasıda var; kız arkadaşınla, eşinle, dostunla gittiğinde kavga edip, paranın çalınacağı 120 liralık otel odaları da var. Tercih tabiki de sizin.

7- Biz kimiz?
Ekip olarak özel okul mezunu, üniversiteyi bitirmiş, ingilizceyi iyi derecede bilen vasıflı kişileriz. Her türlü sorunlarınıza en hızlı ve etkin biçimde çözüm bulabiliriz.

8 - Kredi kartı ile konaklama yapabilir miyim?
Bizi arayıp sizi özel ödeme sistemimize yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.